Kablo Kirliliğine Yeni Çözüm: MSI’ın Yeni Sıvı Soğutucuları – Computex 2024 #51

İtopya sponsorluğunda içerikler hazırladığımız Computex 2024 fuarında her sektörden teknolojiler ve teknolojik ürünleri sizinle buluşturuyoruz. MSI standında yeni sıvı soğutucu modelleri karşımızda. MSI özellikle yeni trend olan kablosuz bileşen furyasına sıvı soğutucularında da katılmış.

MPG CORELIQUID P Serisi AIO Sıvı Soğutucu, ekranlı başka bir AIO gibi görünse de, şık bir numaraya sahiptir.

AIO soğutucuları genellikle her fanı bağımsız olarak kurmanızı gerektirir. Ancak MPG CORELIQUID P Serisi, tek seferde kurulabilen Tek Üçlü Çerçeve Fanları ile süreci kolaylaştırır. Ayrıca kurulum sürecini daha da basitleştirmek için önceden monte edilmiş bir brakete sahiptir. 4,3 inç IPS ekran ayarlanabilir olup, optimum izleme konforu için açıyı ayarlamanıza olanak tanır.

P Serisi soğutucular, fan hızlarını, su bloğu ekranında gördüklerinizi ve çok daha fazlasını yapılandırabileceğiniz MSI Center ile uyumludur. Uni-Zipline kablosu, su bloğu ile radyatör fanları arasındaki bağlantıyı tek bir kabloda birleştirerek kurulum sürecini ve kablo yönetimini basitleştirir.

Computex 2024’te ayrıca MAG CORELIQUID I360 WHITE’ı da sergide bulacaksınız. MSI’ın PANO serisi PC kasalarıyla uyumlu, çift taraflı Sonsuzluk Piramidi Ayna tasarımına sahiptir.

Etkileyici dayanıklılığı ve performansının yanı sıra MAG CORELIQUID I360, kolay kurulum ve kablo yönetimi deneyimi için önceden düzenlenmiş fan kabloları ve önceden monte edilmiş radyatör fanları ve braketleriyle donatılmıştır.

Diğer yeni CORELIQUID kardeşleri gibi MAG CORELIQUID A Serisi de UNI Braketi, EPDM kauçuk ve ARGB Gen 2 LED desteği gibi tüm özelliklere sahiptir. Demir kalp şeklinden ilham alan Hexagon su bloğu tasarımına sahiptir. Bu Altıgen su bloğu, MSI’ın Arsenal Gaming serisinin özünü yakalıyor: istikrar ve güvenilirlik.

MAG CORELIQUID A Serisi ayrıca hem yeni nesil Intel hem de AMD AM5 CPU’ları etkili bir şekilde kaplayabilen ve soğutabilen genişletilmiş bir bakır tabana sahiptir. Bakır soğuk plaka üzerindeki küçük mikro kanallar, daha iyi ısı dağılımı için yüzey alanını artırır; bu soğutucuların raflardaki en zorlu CPU’ları bile dizginlemesine olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir